Poznaj przydatne aplikacje mobilne dla biznesmenów

Zaczynając swoją przygodę z biznesem należy do tego podejść od jak najbardziej profesjonalnej strony. Dlatego też taki właściciel naprawdę musi ogarnąć w zasadzie wszystko od podstaw. Warto w tym celu wykorzystać aplikacje mobilne. Mówi się, że dobry biznesmen musi być pracownikiem we własnej firmie. Po prostu wszystkie funkcje prowadzisz sam. Informatyk, a nawet księgowy wszystko w jednej osobie, szczególnie na początku. Niewątpliwie wymaga to sporej organizacji i mobilizacji do pracy.

Firmowe aplikacje mobilne

Jeśli nie radzisz sobie z organizacją pracy pełniąc wszystkie funkcje sam, to warto szukać przydatnych narzędzi i automatyzacji, które chociażby poleca portal biznesowy www.artbiznes.pl. Do tej pory używałeś tylko notatnika, poczty mailowej i kalkulatora? Czas na zmiany. Z pewnością przydadzą się profesjonalne aplikacje mobilne na telefon, które naprawdę ułatwią organizację pracy. Oczywiście wszystkie te aplikacje możesz zainstalować w swoim smartfonie, zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Aplikacje przydatne dla biznesmenów

  1. QuickBooks – ta aplikacja pomoże ci w zarządzaniu wydatkami oraz fakturowaniu.
  2. Docs to go – aplikacja umożliwia edytowanie i zapisywanie dokumentów.
  3. Dropbox – aplikacja pomoże w przechowywaniu danych
  4. Printershare – aplikacja do drukowania plików z telefonu.
  5. Wire – aplikacja do wykonywania połączeń głosowych, wysyłanie zdjęć, wideo itd.
  6. Triplt – aplikacja umożliwia zorganizować podróż.
  7. Shift – aplikacja umożliwia dodanie w jedno okno kilka kont gmail.
  8. Asana – aplikacja pomaga w planowaniu i zarządzaniu zadaniami między członkami zespołu.

Aplikacje przeznaczone dla biznesmenów z pewnością ułatwią pracę. Pomogą w organizacji finansów,no i planowaniu zadań, a więc tym, z czym wielu przedsiębiorców na początku swojej drogi ma problem. Z pewnością dzięki nim zyskamy coś, co przez wielu jest uważane za najważniejsze – oszczędność czasu i nawyki zwycięzców.